Hakkımızda

55 yıldan beri metal sektöründe olan bizler talaşlı imalat`ın her dalında hizmet vermekteyiz. Bu çalışmalarda İsteğe bağlı özel imalat yaptığımız gibi fabrikasyon ve seri imalatımızda mevcuttur. UÇAR METAL her zaman müşteri taleplerini ve yürürlükteki şartlarını karşılayan güvenilir ve kaliteli ürünler üretmektedir.
Dünya standartlarını yakalama çabamız devam etmektedir.Yeni dönemde tecrübelerimizi dünya standartları ile birleştirerek ISO 9001-2008 kalite belgesi ile başarılarımız) daha da yükseklere taşımaktayız.

Çalışanlarımızın kalite ve müşteri bilinci geliştirilerek yüksek ürün kalitesinin sağlanabilmesi ve devam ettirilebilmesi için mevcut sistem sürekli iyileştirilmektedir.
Kalite politikamızın temel İlkesi daima yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ürünleri müşterilerin istediği miktarlarda ve zamanda kendilerine teslim ederek en iyi hizmeti sunmaktır. Firmamızın üretmekte olduğu ürünler uzun yıllardan beri yan sanayinin önde gelen kuruluşları tarafından güven ve beğeni ile kullanılmakta ve tavsiye edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürünlerimiz
Trafo Aksesuarlar?
Gsm Konnektörleri
Otomotiv
Chloe Replica Handbags
Yves Saint Laurent Replica Handbags
Replica Balenciaga Bags
Replica Celine Handbags
Fendi Replica Handbags
Çatlak Kontrol Cihazı
Kalitenin güvence altına alınabilmesi amacı ile üretilen tüm ürünlere fonksiyon güvenliliği ile tasarım ve imalat uygunluğunun kontrolü için ulusal ve uluslararası UÇAR METAL 'de ISO .9001-2008 standartları uy- gulanmaktadır...Devamı
Tezgah parkımıza otomatik yükleyici aparat eklendi 1.02.2019
2-NW 22 Yağ Boşaltma vana Döküm kapak modeli yenilendi. 11.10.2019
Sağlık taraması yapıldı. 4.02.2020
Anasayfa  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Domain

herrenuhren leder

herrenuhren edelstahl

herrenuhren schwarz

herrenuhr rosegold

goldene herrenuhren